seo by: Özgün Seo

Bilgi

Her Yılbaşında Yaşadığımız 7 Olay

Yeni yıl kutlamalarında çoğumuz planlar yaparız, bazılarımız ailesiyle oturup tombala oynamayı planlarken bazılarıda arkadaşlarıyla alemlere akmanın planlarını kurar…Hadi sizlerle birlikte ”Her Yılbaşında Klasikleşmiş” olaylara bakalım.

10’dan Geriye Sayamadan Uyumak

Çoğumuzun o 10 saniye tutkusu vardır ya saat 23.00 olmuştur heyecanla beklersin yeni yıla sadece 1 saat kalmıştır, gözlerini dinlendirirken….

Alemlere Akmayı Planlarken, Kendini Tombalada Bulmak

Haftalar öncesinden planlar yapılır, sabah yataktan bir heyecanla kalkılır, ”kanka bu gece kimseye söz verme akıyoruz” cümlelerini herkese söylersiniz, akşam olur bir bakmışsınız elinizde tombala kağıdı sarı kolanızı içiyorsunuz.

Nefesler Kesildi Bu Gece Kesin Zenginiz

Milli piyangomuzu aldık çıkma ihtimallerini gözden geçirdik, daha çıkmadan hayallerimizi bile kurduk yatlar,arabalar,evler çıkınca nasıl gizleneceğimize dair planları bile oluşturduk ama sonuç yine hüsran…

Victoria’s Secret Defilesi

Ne yuvalar bozan ne azarlar işittiren, her yıl klasik olarak yayınlanan Victoria Secret defilesi evde oturanların vazgeçilmez seçeneklerinden bir tanesi…

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel

Son yıllarda klişeleşen bu durum aslında biraz da bizi hayal kırıklığına uğratıyor hele o kötü sesli ünlüler yok mu….

Alkolü Aşırı Kaçırıp Olduğu Yerde Sızanlar

Herkes alkolü tüketirken dengeyi sağlayamıyor tabi, alkolü aşırı tüketip olduğu yere sızanlar yılbaşında görmeye alıştığımız şeyler arasında yılbaşına bu şekilde giren amcalar umarım bütün seneyi böyle geçirmez..

Yılbaşı Kutlamak Caiz Midir Günah Mıdır Tartışmaları

Kimisi ”dinimizde kutlama felan yasah kardeşim” der, kimiside ”kutla sıkıntı olmaz” der.Yıllarca tartışılan bu konu hep tartışılmaya devam edecek gibi gözüküyor.Yılbaşı ile Noel’i karıştıranlarda cabası, ben ”Mekke’nin fethini kutluyorum” diyip sıyrılanlarıda unutmamak gerek.

Daha fazla bu tarz yazılar istiyorsanız veya eklemek istedikleriniz varsa yorum olarak belirtmeniz yeterli.2017’nin sizlere huzur,sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle.

    • Poolcu

      bir olaysız yılbaşı geçmedi gitti hocam 😀

    ünlü medya güzellik erkek spor ayakkabı bayan spor ayakkabı indirimli Ayakkabı izmir haberleri